nowa oferta
działka na sprzedaż - Łódź, Polesie, Huta Jagodnicka, rej. Huta Jagodnica

Łódź, Polesie, Huta Jagodnicka, rej. Huta Jagodnica
działka na sprzedaż

PRO-GS-11126

- OGÓLNIE: kształtna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - woda, prąd - dostępne z ulicy, aktualna decyzja wz - można od razu wystąpić o pozwolenie na budowę !!! CENA DO NEGOCJACJI !!! - KSZTAŁT/WYMIARY DZIAŁKI: prostokąta ...

Powierzchnia
962,00 m2
Cena za m2
414,76 zł
cena 399 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11124

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku winda, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...

Powierzchnia
20,14 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 427,01 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

GKN-MS-54

Ciche mieszkanie 28,74 m² w oficynie – ul. Anstadta 5 Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 28,74 m², zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Anstadta 5. Lokal znajduje się w oficynie, a okna wychodzą na podwórko, co zapewnia ciszę i izolację ...

Powierzchnia
28,74 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 394,57 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
nowa oferta
dom na sprzedaż - Stryków (gw), Koźle

Stryków (gw), Koźle
dom na sprzedaż

MACH-DS-304

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Koźle, gmina Stryków – dom jednorodzinny w trakcie budowy wraz z dużą działką o powierzchni 4504 m². Nieruchomość znajduje się na końcu miejsowosći, w spokojnym otoczeniu pól, zabudowy siedliskowej i terenów rolnych. ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 504 m²
Cena za m2
3 277,78 zł
cena 590 000
dom na sprzedaż - Stryków (gw), Koźle
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zduńska Wola (gw), Janiszewice, Karolew

Zduńska Wola (gw), Janiszewice, Karolew
działka na sprzedaż

CNT-GS-1655

Działka doskonała dla osób szukających miejsca pod budowę własnego domu w komfortowych warunkach Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1121 m2 zlokalizowaną w Karolewie. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dzięki czemu od razu można planować ...

Powierzchnia
1 121,00 m2
Cena za m2
148,08 zł
cena 166 000
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Łódź, Górna

Łódź, Górna
lokal na sprzedaż

GKN-LS-53

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 75 m², usytuowany na parterze kamienicy z lat 50. Nieruchomość znajduje się przy świeżo odnowionym odcinku ul. Przybyszewskiego (okolice Placu Reymonta), zaledwie kilka minut od reprezentacyjnej ulicy Piotrkowskiej. Atuty nieruchomości: ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 533,33 zł
cena 490 000
lokal na sprzedaż - Łódź, Górna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem