nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA

Łódź, Śródmieście, Deptak, PIOTRKOWSKA
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11140

4-POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY NA UL. PIOTRKOWSKIEJ - DEPTAK, PO GENERALNYM REMONCIE, NA CELE MIESZKALNE, KANCELARIĘ, BIURO, GABINETY LEKARSKIE itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA.  UWAGA ! W OFERCIE PRZEDSTAWIONA PROPOZYCJA ADAPTACJI MIESZKANIA POD WARUNKIEM ...

Powierzchnia
148,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 621,62 zł
cena 980 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej

Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11139

POLECAM komfortowy, 5-pokojowy apartament typu PENTHOUSE na ostatnim piętrze, ELEGANCKIEGO APARTAMENTOWCA W CENTRUM ŁODZI, budynek ogrodzony, z windą, ŚRÓDMIEŚCIE, ul. Sienkiewicza, rejon ul. Tylnej. GARAŻ w parterze budynku z własna bramą wjazdową na pilota, ...

Powierzchnia
141,00 m2
Piętro
6
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
10 425,53 zł
cena 1 470 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, rejon Tylnej
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1657

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Osiedle Manhattan. Funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,8 m², położone na 4. piętrze w bloku  w Zduńskiej Woli. Lokal idealny dla singla, pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze informacje:  - ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 914,57 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
nowa oferta
działka na sprzedaż - Łódź

Łódź
działka na sprzedaż

MACH-GS-305

Działka inwestycyjna 663 m² przy Manufakturze - Centrum Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednej z najszybciej rozwijających się części centrum Łódź – przy ul. Piwnej, w bezpośrednim sąsiedztwie Manufaktury. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu ...

Powierzchnia
663,00 m2
Cena za m2
2 941,18 zł
cena 1 950 000
działka na sprzedaż - Łódź
nowa oferta
lokal na wynajem - Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy

Łódź, Polesie, Karolew, ok. Al. Włókniarzy
lokal na wynajem

PRO-LW-11129

LOKAL NA PARTERZE  w wolnostojącym 2 piętrowym budynku  przeznaczonym na biura , usługi  BUDYNEK na osiedlu mieszkaniowym KAROLEW, blisko Dworca Kaliskiego i Al. Włókniarzy DO WYNAJĘCIA PARTER - 100 m - czynsz najmu 3500 zł + VAT, plus opłaty eksploatacyjne, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
11 pokoi
Cena za m2
35,00 zł
cena 3 500
nowa oferta
działka na sprzedaż - Łódź, Polesie, Huta Jagodnicka, rej. Huta Jagodnica

Łódź, Polesie, Huta Jagodnicka, rej. Huta Jagodnica
działka na sprzedaż

PRO-GS-11126

- OGÓLNIE: kształtna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - woda, prąd - dostępne z ulicy, aktualna decyzja wz - można od razu wystąpić o pozwolenie na budowę !!! CENA DO NEGOCJACJI !!! - KSZTAŁT/WYMIARY DZIAŁKI: prostokąta ...

Powierzchnia
962,00 m2
Cena za m2
414,76 zł
cena 399 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem