nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1657

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Osiedle Manhattan. Funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,8 m², położone na 4. piętrze w bloku  w Zduńskiej Woli. Lokal idealny dla singla, pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze informacje:  - ...

Powierzchnia
39,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 914,57 zł
cena 315 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska

Łódź, Śródmieście, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11124

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku winda, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego (w pobliżu: Wydział Prawa i Administracji, ...

Powierzchnia
20,14 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 427,01 zł
cena 210 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Pomorska
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście

Łódź, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

GKN-MS-54

Ciche mieszkanie 28,74 m² w oficynie – ul. Anstadta 5 Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 28,74 m², zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy przy ul. Anstadta 5. Lokal znajduje się w oficynie, a okna wychodzą na podwórko, co zapewnia ciszę i izolację ...

Powierzchnia
28,74 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 394,57 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe

Zduńska Wola, Południe
mieszkanie na sprzedaż

CNT-MS-1653

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,65m2 usytuowane na I piętrze  w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Salon z kuchnią – 21 m2, sypialnia – 8 m2, łazienka - 4 m2, balkon 7 m2. Mieszkanie ...

Powierzchnia
32,65 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 995,41 zł
cena 359 000
mieszkanie na sprzedaż - Zduńska Wola, Południe
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Deptak, Piotrkowska

Łódź, Śródmieście, Deptak, Piotrkowska
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11118

4-POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY NA UL. PIOTRKOWSKIEJ - DEPTAK, PO GENERALNYM REMONCIE, NA CELE MIESZKALNE, KANCELARIĘ, BIURO, GABINETY LEKARSKIE itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA.  UWAGA ! W OFERCIE PRZEDSTAWIONA PROPOZYCJA ADAPTACJI MIESZKANIA POD WARUNKIEM ...

Powierzchnia
148,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 621,62 zł
cena 980 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, KILIŃSKIEGO

Łódź, Śródmieście, KILIŃSKIEGO
mieszkanie na sprzedaż

PRO-MS-11115

Umeblowana kawalerka, w estetycznym budynku po generalnej rewitalizacji w 2017 roku, budynek z 1923 roku przebudowany na  nowoczesny blok, teren ogrodzony z parkingiem (ograniczona liczba miejsc ) - wjazd bramą na pilota, Kilińskiego przy Piłsudskiego, w okolicy GALERII ...

Powierzchnia
23,77 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
10 938,16 zł
cena 260 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, KILIŃSKIEGO
Kryteria wyszukiwania

rozumiem